Narożniki


Narożniki są integralną częścią wielu salonów. Te funkcjonalne meble pozwalają na komfortowy odpoczynek i umożliwiają wygodne przenocowanie gości. Narożniki są dość obszerne, a by w spokoju funkcjonować w ciągu dnia i spać w czasie nocy, a jednocześnie zajmują dużo mniej miejsca niż inne meble o podobnej wielkości. W Królestwie Mebli znajdziesz wiele rozmiarów narożników o zróżnicowanej stylistyce i funkcjach. Każdy z naszych produktów został stworzony z myślą, o jak największej wygodzie, a solidna konstrukcja pozwala na długotrwałe użytkowanie. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest Twój salon, to znajdziesz tutaj to, czego szukasz! 

Najlepsze narożniki z funkcją spania od Królestwa Mebli

Narożniki w ofercie Królestwa Mebli są trwałe, niezawodne i stylowe. W asortymencie znajduje się naprawdę wiele rodzajów tych mebli, a mnogość wzorów sprawia, że można je dopasować do każdego stylu i aranżacji. Nad naszą ofertą codziennie pracują specjaliści, którzy z największą starannością dobierają ceny i modele, tak abyś mógł kupić produkty najwyższej jakości za stosunkowo niewielkie pieniądze. Przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania!

 

Królestwo Mebli oferuje:

 

 

Do dużych salonów Królestwo Mebli rekomenduje sporych rozmiarów narożniki z możliwością ich regulacji. W mniejszych przestrzeniach idealnie sprawdzą się modele nieco mniejsze, ale nie mniej użyteczne. W szczególności polecamy narożniki modułowe oraz w kształcie litery „U”. Zobacz nasze wzory i wybierz coś dla siebie!

Czym są narożniki modułowe?

Narożniki modułowe cechuje duża funkcjonalność. To meble, które można dostosowywać do potrzeb, tworząc optymalne miejsce do siedzenia i spania. Wszystko dzięki zastosowaniu modułów, które można ustawiać w niemal dowolnej kolejności, tak aby narożnik idealnie komponował się z pomieszczeniem. Większość modeli modułowych można ustawiać dowolnie, to znaczy, jako narożnik prawy, lewy oraz w kształcie półokręgu. Nowoczesne narożniki modułowe są stabilne, trwałe i umożliwiają dostosowanie ich parametrów do trybu życia. 

 

Takie mebel jest szczególnie korzystny jeżeli posiadamy dużą rodzinę, która na co dzień korzysta z salonu lub nocujemy sporo gości. Narożnik modułowy jest niezawodny w takich przypadkach. Można go dowolnie kształtować, zapewniając wszystkim niezbędne do życia i spania miejsce, nie martwiąc się o wygodę. Nie oznacza to jednak, że takie rozwiązanie jest nieodpowiednie dla jednej, czy dwóch osób. W naszym sklepie możesz kupić również narożniki modułowe w wersji dostosowanej do każdej rodziny i pomieszczenia. 

Kiedy zdecydować się na mini narożniki?

Niewielkich rozmiarów narożniki to zbawienie dla niewielkich pomieszczeń. Dzięki nim nie musimy rezygnować z wygody, jaką daje ten mebel, a przestrzeń jest dobrze zorganizowana. Na narożnik w wersji mini decydują się przede wszystkim właściciele niewielkich salonów, jednak zdadzą one egzamin również w większych pomieszczeniach. 

 

Wszystko zależy od efektu, który chcemy uzyskać. Jeżeli mamy duży salon, jednak chcemy wydzielić w nim małą część do odpoczynku, to z pewnością dobrze wpasuje się tam mini narożnik. Nie polecamy jednak stawiać zbyt małego mebla w naprawdę obszernym salonie. Takie rozwiązanie nie będzie wyglądało estetycznie i zaburzy organizację przestrzeni. 

Kolor narożnika, a styl pomieszczenia

Kolor jest niezwykle ważny podczas wyboru narożnika. To właśnie ten element sprawi, że pomieszczenia nabierze określonego charakteru. Nie ma praktycznie ograniczeń w wyborze właściwego odcienia, jednak można ogólnie określić, do jakiej stylistyki pasuje dany kolor. 

Ogólnie rzecz biorąc narożniki granatowe oraz narożniki turkusowe pasują do wnętrz utrzymanych w stylu glamour. Mogą być także wykorzystane w pokojach rustykalnych oraz nowoczesnych. W stylistyce minimalistycznej w szczególności ceniony jest kolor biały lub szary, a nowoczesne wnętrza akceptują wszelkie barwy. Do wnętrz rustykalnych rekomendujemy narożniki w naturalnych barwach.