Stoły


W ofercie KrolestwoMebli.pl nie brakuje mebli dla właścicieli mieszkań lub domów o małym metrażu. Posiadamy bogatą ofertę małych stołów do kuchni, salonu czy jadalni. Jeśli jednak wybór mniejszych mebli nie wynika z małego metrażu pomieszczenia, a z chęci wygospodarowania w nim jak największej ilości wolnej przestrzeni, polecamy zainteresowanie się naszą ofertą stołów drewnianych rozkładanych. To modele, które w mgnieniu oka powiększymy o dodatkowe kilkadziesiąt centymetrów, aby można było zapewnić miejsce dla gości.

 

Kwestie takie jak kolor i kształt stołu powinny zależeć nie tylko od preferencji, ale także od stylistyki pozostałych elementów umeblowania pokoju. Stół do jadalni, jako czołowy mebel w tym pomieszczeniu, musi być podkreśleniem przyjętego stylu aranżacyjnego. Jeśli nie wiesz, czym różnią się stoły loftowe od industrialnych czy skandynawskich, możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, aby uzyskać cenne wskazówki.

 

Stoły z krzesłami

 

Zwykle klienci zainteresowani ofertą stołów poszukują do nich także krzeseł. W KrolestwoMebli.pl można kupić stoły z krzesłami na dwa sposoby – samodzielnie przeglądając naszą ofertę i dobierając te elementy lub korzystając z gotowych, oferowanych przez nas zestawów. Z powodzeniem można znaleźć wśród nich stoły i krzesła do kuchni czy jadalni, z której korzysta maksymalnie 4 osoby, gdyż dokładnie tyle krzeseł znajduje się w każdym z kompletów.

 

Pamiętajmy, że wybierając samodzielnie stoły i krzesła do jadalni czy salonu musimy zadbać o to, by nie tylko pasowały wizualnie do stołu i stylu urządzenia wnętrza, ale także o to, by miały odpowiednią wysokość. Przyjmuje się, że standardowa wysokość stołu jadalnianego wynosi ok. 75 cm, natomiast krzeseł – 45 cm. Klienci o wzroście wyższym lub niższym niż przeciętny często wybierają jednak stoły o innej wysokości i wówczas wysokość krzeseł również musi być proporcjonalnie inna.

 

Stoły drewniane i nie tylko w ofercie KrolestwoMebli.pl

 

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno bardziej klasyczne stoły, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych aranżacji, jak i nowoczesne stoły, w wyszukanym stylu i zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wszystkie modele mają jednak jedną wspólną cechę, jaką jest wysoka jakość. To zasługa starannej pracy projektantów i wykonawców, ale także materiałów, które zapewniają meblom doskonałą trwałość i wygląd. Stoły z drewna to tak naprawdę stoły z wysokojakościowej płyty meblowej, która swoim wyglądem bardzo dobrze odwzorowuje naturalne drewno, a przy tym jest od niego trwalsza, wytrzymalsza i łatwiejsza w obróbce. W naszej ofercie znajdziesz:

 

  • stoły do jadalni

  • stoły do salonu

  • stoły do kuchni

 

 

Zamówiony stół kuchenny lub inny z naszej oferty, w zależności od stanów magazynowych, może zostać wysłany nawet w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia. Dostawa realizowana jest na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówionym krzesłom i stołom zapewnić bezpieczny transport. Klientom poszukującym mniejszych stołów, przy których można usiąść z kubkiem ulubionego napoju, polecamy przejrzenie naszej oferty stolików kawowych.

 

Stoły do salonu i innych pomieszczeń – poznaj oferowane rodzaje

 

Oferta KrolestwoMebli.pl w zakresie stołów i krzeseł jest bogata. Jeśli masz trudność z decyzją jaki stół wybrać względem swoich potrzeb, stylu aranżacyjnego pomieszczenia czy posiadanych krzeseł, możesz zapytać nas o radę. Wierzymy, że nasze wsparcie będzie ułatwieniem w podjęciu trafnego wyboru, który dostarczy wiele radości i satysfakcji. Wiesz już, jakiego rodzaju stołu poszukujesz? Przejdź do konkretnej kategorii i wypatrz model idealny dla siebie: