Szafki z szufladami


Szafki RTV z szufladami

 

Szafka RTV jest jednym z najważniejszych mebli w salonie. To ona przykuwa uwagę wszystkich zasiadających przed telewizorem, ale stanowi też miejsce, w którym skrzętnie możemy ukryć wszelkie drobiazgi, które chcemy mieć wtedy w zasięgu ręki. Najlepiej w tym względzie sprawdzają się szafki RTV z szufladami. Dzięki nim masz pewność, że przechowywane rzeczy nie zakurzą się, a także nie będą wystawione na widok. Oczywiście meble tego typu tworzone są w różnych konfiguracjach, co oznacza, że oprócz szuflad mogą posiadać także otwarte półki i półki zamykane na drzwiczki, które będą świetnym schowkiem na większe rzeczy.

 

Szafki RTV z szufladami dostępne są jako modele stojące lub przeznaczone do zamontowania na ścianie. Te drugie określane są jako szafki wiszące. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że możemy umieścić je na dowolnej wysokości, zgodnie z naszymi potrzebami, a wybór takiego mebla jest o tyle łatwiejszy, że nie ogranicza nas parametr dotyczący wysokości szafki. Z punktu widzenia wygody ważne jest też to, że zmywając podłogę w salonie mamy do niej pełny dostęp, gdyż szafka zawieszona jest nad nią.

 

Czym kierować się przy wyborze szafki RTV z szufladami?

 

Wymiary, materiał i wybarwienie to oczywiste aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę podczas wybierania odpowiedniego modelu szafki RTV z szufladami. Na tym jednak kryteria się nie kończą. Klientom nabywającym mebel z szufladami zwykle zależy, aby miały one odpowiednią pojemność i były zamontowane na odpowiedniej wysokości. Oglądając dany model warto więc przemyśleć, czy będzie odpowiadał nam pod tymi względami. Istotny dla wygody użytkowania jest też system otwierania szuflad – uchwytowy lub bezuchwytowy.

 

Ważną sprawą jest też dobór szafki RTV z szufladami pod względem wizualnym. Projekt nie tylko musi się nam podobać, ale i korespondować ze stylem aranżacji salonu. Właścicielom salonów w stylu skandynawskim polecane są szafki w kolorze bieli lub jasnego drewna. Z kolei w salonach na styl loftowy odpowiedniejsze będą szafki na metalowych, czarnych nóżkach. Modele na nóżkach ogólnie polecane są również do małych salonów, gdyż ich budowa sprawia, że wizualnie nie przytłaczają wnętrza. We wnętrzach industrialnych można natomiast pokusić się o meble czarne w całości, a we salonach w stylu glamour – o połyskowe fronty.

 

Nowoczesne szafki RTV z szufladami w ofercie KrolestwoMebli.pl

 

Nasza oferta szafek RTV z szufladami jest rozbudowana i zawiera modele, które ucieszą zarówno poszukiwaczy mebli do niewielkiego salonu, jak i tych, którzy chcą postawić na okazały mebel. Zakupy w naszym sklepie to wygoda i gwarancja najlepszej jakości. Wszystkie szafki powstają z dobrych gatunkowo materiałów, a precyzja i staranność, jaka zachowywana jest przy ich tworzeniu, warunkuje ich doskonały wygląd i trwałość na lata. Na każdy mebel z tej kategorii udzielamy 2-letniej gwarancji.

 

Zależy Ci, aby zakupywana szafka RTV z szufladami nie tylko wyglądała dobrze, ale była też wygodna w użytkowaniu? Szafki dostępne w naszej ofercie mają wszystko, co przystało na nowoczesne meble. Mowa o systemie cichego domykania, ale również o systemie PUSH-CLICK, dzięki któremu szuflady nie wymagają wyposażenia w uchwyty, tak niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci. Wybrane modele można zamówić też z oświetleniem LED. Dzięki niemu atmosfera podczas wieczorów przed telewizorem może być jeszcze bardziej magiczna.

 

Bestsellery w kategorii szafek RTV z szufladami

 

Trudzisz się nad decyzją co wybrać? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową poradę lub sprawdź najlepiej sprzedające się modele szafek RTV z szufladami: