Łóżka 120x200


Standardowe łóżka jednoosobowe mogą niektórym wydawać się za małe i sprawiać, że sen jest niekomfortowy. Dla tych, którzy podczas nocnego odpoczynku potrzebują nieco więcej miejsca, odpowiednie będzie łóżko 120x200. Takie modele są sporo większe od dużej części jednoosobowych łóżek, przez co są bardziej komfortowe. Dzięki temu noc przebiega dużo spokojniej, a ciało jest zrelaksowane i nie boli. Zobacz jakie modele przygotowaliśmy w tej kategorii i zachwyć się bogactwem wyboru.  

Łóżka 120x200 od Królestwa Mebli

Łóżka w rozmiarze 120x200 pozwalają na naprawdę komfortowy wypoczynek dla jednej osoby. Ten rozmiar zapewnia dość miejsca nawet dla osób dość masywnych lub po prostu wymagających. Specjaliści z naszego sklepu doskonale zdają sobie sprawę z wysokich oczekiwań klientów. Każdego dnia starają się, żeby oferowane modele były, jak najwyższej jakości, jednocześnie zachowując przystępne ceny. 

 

Królestwo mebli oferuje między innymi:

 

 • łóżka białe 120x200,

 • łóżka tapicerowane 120x200,

 • łóżka metalowe 120x200,

 • łóżka 120x200 z materacem,

 • łóżka 120x200 z pojemnikiem,

 • łóżka drewniane 120x200,

 • łóżka 120x200 z szufladami, 

 • stelaż do łóżka 120x200,

 • ramy łóżka 120x200.

 

Szczególnie rekomendujemy łóżko kontynentalne 120x200 Nina o wyjątkowo eleganckim designie. Zarówno jego kolor, jak i przepięknie zdobione wezgłowie robią spore wrażenie. Równie imponujące jest łóżko 120x200 z pojemnikiem Valentina, odznaczające się bardzo dużą funkcjonalnością i niezwykłymi walorami estetycznymi. Wielbicielom naturalistycznego stylu z pewnością do gustu przypadnie łóżko drewniane 120x200 Blinco wyposażone w wygodne szuflady. Ciekawie prezentuje się także łóżko 120x200 białe Cassandra o futurystycznym wyglądzie i posiadają wygodny materac. Sprawdź też pozostałe nasze łóżka. Jesteśmy pewni, że znajdziesz model spełniające wszystkie potrzeby. 

Najlepsze łóżko tapicerowane 120x200

Łóżka tapicerowane cechuje miękki zagłówek, który w znacznym stopniu podwyższa komfort użytkowania. To również doskonały wybór przez wzgląd na możliwość wybrania wielu kolorów i rodzajów materiału. Modele tapicerowane są również niezrównane pod względem wygody i bezpieczeństwa. Nie posiadają ram, a więc praktycznie niemożliwe jest, aby się o nie zranić. Główną wadą takiego rozwiązania jest brak możliwości łatwej wymiany tapicerki, która może ulec zabrudzeniom. We współczesnym świecie nie jest to jednak duży problem, ponieważ nowoczesne materiały są bardzo odporne na brud i zwykle nawet najbardziej uporczywe plamy do się z nich zmyć. 

 

Cechy dobrego łóżka tapicerowanego:

 • wykonanie z materiału odpornego na plamy, 

 • szerokie i wygodne wezgłowie, 

 • solidna konstrukcja,

 • nowoczesny design.

Komfortowe łóżka młodzieżowe 120x200

Dla dorastających dzieci dobrym wyborem będzie łóżko młodzieżowe 120x200 tapicerowane. To rodzaj łóżka, które cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa i duża estetyka. Dla młodych dorosłych polecamy modele w jasnych barwach lub ozdobione kolorowymi postaciami. Bardzo dobrze sprawdzi się również łóżko 120x200 z materacem w drewnianej ramie. To opcja idealna zwłaszcza dla dzieci, które szybko brudzą elementy łóżka. Pokrowiec materaca można z łatwością wyprać, nie obawiając się, że łóżko zostanie bezpowrotnie zniszczone. 

 

Dość ciekawą opcją dla starszych dzieci jest również łóżko metalowe 120x200. Tutaj należy jednak zachować ostrożność, ponieważ o taki mebel łatwo się uderzyć. To raczej opcja dla spokojniejszych dzieci, które z łóżka korzystają w konwencjonalny sposób. Warto również zastanowić się nad miejscem do przechowywania rzeczy. Łóżko 120x200 z szufladami idealnie spełnią tę funkcję. Taki schowek można wykorzystać na wiele sposobów, chowając w nim pościel, zabawki, czy ulubione komiksy. 

 

W naszym sklepie kupisz też poszczególne części łóżek. Na przykład rama łóżko 120x200, będzie doskonała w połączeniu z kieszeniowym materacem. Dzięki temu możesz indywidualnie dopasować każdy parametr łóżka i stworzyć odpowiednie dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty!