Łóżka 160x200


Królestwo Mebli oferuje łóżka w wielu rozmiarach i kształtach. Największą opcją przeznaczoną dla jednej osoby jest łóżko 160x200, które może być w niektórych sytuacjach wykorzystywane przez parę. W przypadku jednej osoby, taki mebel gwarantuje prawdziwie królewski wypoczynek, a dobrze dobrany materac sprawia, że ciężko jest zdecydować się na stanie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i wytrzymałe łóżka, które zachwycają przemyślanym projektem i funkcjonalnością. Zobacz, co przygotowaliśmy i przekonaj się o tym sam!   

Piękne łóżka do sypialni 160x200 od Królestwa Mebli

Jeżeli szukasz niewielkiego łóżka dla pary lub jednoosobowego to rozmiar 160x200 na pewno będzie odpowiedni. W przypadku korzystania z niego jednej osoby zapewnia on maksymalny komfort. W przypadku pary jest dość obszerny, ale nie zajmuje dużo miejsca. To dobre rozwiązanie dla małych sypialni, które nie mogą być zagracone zbyt dużymi meblami. Jednak niezależnie od tego, jak będziesz z niego korzystać, masz pewność, że kupione w naszym sklepie łóżka spełnią wymagania jakościowe. Każdy model cechuje się precyzją wykonania, dobrym projektem i dużym stopniem komfortu. 

 

W ofercie sklepu znajdują się między innymi:

 

  • łóżka tapicerowane 160x200,

  • łóżka 160x200 z pojemnikiem,

  • łóżka drewniane 160x200,

  • łóżka tapicerowane 160x200 z pojemnikiem,

  • łóżka z szufladami 160x200,

  • ramy łóżka 160x200.

 

Dla potrzebujących wielu schowków polecamy łóżko tapicerowane 160x200 Cassandra, które cechuje wysoka funkcjonalność. Model posiada wygodne szuflady oraz elegancko obite wezgłowie. Do sypialni nowoczesnych będzie pasowało łóżko drewniane 160x200 Margarita z metalowymi nogami w pięknym szarym wezgłowiem. Dla wymagających rekomendujemy łóżko 160x200 z pojemnikiem Bridget w kolorze szarym, pasujące do sypialni w każdym stylu. W ofercie posiadamy też stelaż do łóżka 160x200 Twin Flex Duo nadający się do każdego typu materaca. Poznaj wszystkie nasze modele i wybierz ten najlepszy! 

Jakie cechy powinno mieć łóżko sypialniane 160x200

Wiele osób zastanawia się, jakie cechy powinno mieć nowoczesne łóżko do sypialni 160x200. Na rynku istnieje tyle wzorów i modeli, że łatwo się pogubić. Poniżej znajdziesz główne rodzaje łóżek i ich zalety. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą dokonać właściwego wyboru, a sen stanie się dzięki temu bardziej komfortowy i spokojny.

 

Królem wśród mebli do sypialni jest bez wątpienia łóżko kontynentalne 160x200, które dzięki swojej warstwowej budowie zapewnia maksymalną wygodę podczas leżenia i spania. Ten model posiada dwa materace. Dolny jest zespolony z łóżkiem, a wierzchni leży na nim, zapewniając odpowiednie parametry. 

 

Kolejnym rodzajem, który chcemy omówić jest łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem. To wariant, który posiada zespolony z ramą materac, jednak zwykle nie ma możliwości, aby położyć na nim top. Jest bardzo wygodny, jednak jego wadą jest brak sposobności wymiany materaca w razie jego zabrudzenia.  

 

Kolejne rodzaje łóżek to te, w których rama łóżka 160x200 jest osobna częścią. Takie łóżko z materacem 160x200 jest mniejsze i nie wygląda tak ciężko jak poprzednicy. Zaletą jest, że można bez problemu regulować jego miękkość za pomocą materaca. Łóżka z materacem 160x200 są jednymi z bardziej popularnych, a wszystko dzięki dużej wygodzie i stosunkowo niskiej cenie. 

 

Jeżeli chodzi o materiał wykonania to do wyboru jest łóżko metalowe 160x200, drewniane oraz plastikowe. Ze względu na trwałość najlepsze są te najtwardsze, czyli metalowe lub z twardego drewna. Warto przemyśleć również łóżko z szufladami 160x200, które pozwoli na łatwe przechowywanie pościeli. 

Narzuty na łóżko 160x200 - czystość i elegancja

Odpowiednio dobrana narzuta na łóżko 160x200 może odmienić każdą sypialnię. Mnogość kolorów i wzorów sprawia, że możemy odświeżać wygląd pomieszczenia wiele razy, nie wydając przy tym dużo pieniędzy. Zwykłe łóżko białe 160x200 zyska w ten sposób nowy wygląd, a całe pomieszczenie stanie się bardziej eleganckie. 

 

Narzuta ma też inne zalety. Po pierwsze rama łóżko 160x20 nie będzie pod nią tak widoczna, co czasem wygląda mało estetycznie. Po drugie łóżko do sypialni 160x200 będzie dzięki niej czystsze. Nakryte łóżko zbiera mniej bakterii i kurzu, przez co rzadziej musimy je czyścić.