Pufy dla dzieci


Jak wybrać pufy dla dzieci?

 

Choć dzieci nie znają się na architekturze wnętrz, często instynktownie wybierają meble, które zwyczajnie zapewniają im wygodę i wiele możliwości użytkowania. Na pewno do takich należą pufy. Dla dzieci powinniśmy wybierać je z uwzględnieniem ich wzrostu, ale także wizualnych upodobań malucha. Zwykle pufy dla najmłodszych dostępne są w żywych, intensywnych kolorach. Oprócz klasycznych niskich mebli tego typu popularne są też siedziska - pufy dla dzieci, które są bardzo miękkie i niskie, przez co przypominają duże, wygodne poduchy.

 

Pokój dziecięcy powinien być urządzony nie tylko uroczo, ale też bezpiecznie. Dzieci wyczyniają bowiem różne harce, które nie powinny być dla zagrożeniem dla ich zdrowia. Pozbawione kantów i twardych elementów pufy do siedzenia dla dzieci to mebelki, których nie może zabraknąć w pokoju najmłodszych. Już nawet roczny maluch, który stawia pierwsze kroczki, powinien mieć swoją wygodną pufę do siedzenia czy choćby opierania się. W małym  pokoiku praktycznym rozwiązaniem będzie pufa rozkładana dla dzieci, którą w prosty sposób możemy zamienić w łóżeczko.

 

 Pufa worek dla dzieci i inne modele

 

Pufy to meble, które dostępne są w bardzo wielu wersjach. Te przeznaczone dla dzieci również mogą się różnić między sobą pod wieloma względami. Pufa fotel dla dzieci to mebelek bardzo wygodny, bo gwarantuje plecom oparcie. Maluch może w nim wygodnie rozsiąść się podczas nauki czy zabawy. Większych rozmiarów pufa worek dla dzieci pozwala dziecku także położyć się na niej, gdy przyjdzie czas na chwilę regeneracji sił po figlach i psotach.

 

Wybierając elementy wyposażenia do pokoju dziecięcego, warto wziąć pod uwagę zainteresowania i pasje naszej pociechy. Małego sportowca z pewnością zachwyci pufa piłka dla dzieci, która zapewni mu nie tylko komfort, ale też uznanie w oczach kolegów. Pufy dla dzieci zwierzątka to model bardzo dekoracyjny i lubiany – bo któremu maluchowi nie spodoba się siedzisko w postaci kotka, żabki czy słonika? Pokój dziecięcy wyposażony w zwierzakowe pufy będzie radosny, kolorowy i przytulny.

 

 

Pufy worki - dla dzieci w różnym wieku

 

Wybierając pufę dla najmłodszego członka rodziny, pod uwagę należy wziąć jego wiek, upodobania, potrzeby, a także wielkość pokoju. Pufa ze schowkiem dla dzieci ze względu na swoje praktyczne zalety przypadnie do gustu rodzicom, a jej atrakcyjna forma spodoba się maluchom. Sprawdzi się zwłaszcza w małym pokoiku, gdzie każde miejsce przeznaczone do przechowywania rzeczy jest na wagę złota. Z kolei pufa fotel dla dzieci to model do pokoju starszych pociech, które nie tylko psocą, ale też malują czy czytają i potrzebują przy tym wygodnego siedziska.

 

Ciekawą propozycją, która ma wiele zalet, jest pufa sako dla dzieci. Ma wszechstronne zastosowanie, dlatego lubią ją pociechy w różnym wieku. Przydatna jest nawet w pokoju niemowlaka, gdzie może pełnić funkcję wygodnego legowiska. Tego rodzaju pufy są bardzo elastyczne i odciążają kręgosłup. Pufy fotele dla dzieci mogą być w pokoju mebelkiem dodatkowym, ale młodszym dzieciom mogą też z powodzeniem zastąpić tradycyjne krzesło. To wygodne i uniwersalne meble, na które warto znaleźć miejsce w każdym dziecięcym pokoju.

 

 

Najpopularniejsze modele puf dla dzieci

 

Praktycznie każda pufa dla dziecka to uroczy mebel, ale można wyróżnić takie, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Na jakie modele z naszej oferty warto zwrócić uwagę?

 

  • YUPI pufa mała - pufa dla dzieci wypełniona kolorowymi piłeczkami, która kojarzy się z atrakcjami z sali zabaw. Ten rodzaj wygodnego siedziska przypadnie do gustu najmłodszym dzieciom.

  • YUPI pufa duża – to ten sam rodzaj pufy dla dzieci. Siedzisko jest jednak 10 cm wyższe.

  • Pufa HENRY - to pufa siedzisko dla dzieci pozbawiona twardych i ostrych elementów, dzięki czemu zapewnia pełne bezpieczeństwo i wygodę. Duży wybór kolorów pozwala idealnie trafić w dziecięce upodobania.

  • Pufa MILAniska pufa, która może być użytkowana zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Można wybrać wariant z tkaniną plamoodporną.

  • R15 pufa REST - fotelik pufa dla dzieci, na który warto się zdecydować, gdy chcemy dziecku zapewnić siedzisko służące nie tylko do relaksu. Wygodne oparcie sprawia, że fotelik może zastąpić krzesło biurkowe.