Stoliki drewniane


Stylowy stolik kawowy drewniany

 

Elegancki i stylowy salon nietrudno urządzić. Wcale nie potrzebujemy do tego pomocy architekta wnętrz - wystarczy, że postawimy na prostotę oraz meble dobrej jakości. Stolik kawowy drewniany z pewnością wpisuje się w te wymagania. Mebel znany od pokoleń w bardziej designerskiej formie może zachwycić swoimi fantazyjnymi kształtami, ale i funkcjonalnością. Ciekawą propozycją są stoliki drewniane do salonu z drewnianym blatem i metalowymi nogami.

 

Stolik drewniany kawowy to ważny element wyposażenia salonu. Mimo, że zwykle nie ma dużych rozmiarów, w dużej mierze wpływa na to, jak prezentuje się cały pokój. Miłośnicy poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań, z pewnością zwrócą uwagę na oryginalny stolik kawowy drewniany plaster, którego blat wygląda jak przekrój drzewa. Meble nawiązujące do natury to trend, który jest obecnie bardzo popularny. Blat tego stolika ma nieregularny kształt, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie, że pijemy kawę na łonie natury, a nie w czterech ścianach.

 

Stolik ogrodowy drewniany

 

Drewno to materiał szczególny – prezentuje się pięknie i unikatowo w swojej naturalnej formie, ale także gdy nadamy mu dowolny kolor. Możemy tworzyć z niego meble o różnych, nawet najbardziej fantazyjnych kształtach i wzorach. Stoliki drewniane z żywicą to meble bardzo dekoracyjne, które w salonie powinny grać główną rolę. Cały swój urok ujawnią wtedy, gdy zestawimy je z prostymi, jasnymi i jednokolorowymi meblami. Ten piękny i oryginalny stolik drewniany to połączenie elegancji z niebanalnym nowoczesnym wzornictwem.

 

Drewniane stoliki mają także tę zaletę, że im są starsze, tym piękniej się prezentują. Drewno z upływem lat nabiera głębi i intensywnej barwy. Nawet gdy posiadany model któregoś dnia nam się znudzi, w prosty sposób możemy zmienić jego wygląd, malując go na dowolny kolor. Docenić należy też fakt, że drewno jest odporne na uszkodzenia oraz nie przyciąga kurzu tak mocno, jak szkło czy tworzywo sztuczne. Stolik kawowy okrągły drewniany to mebel, który powinien zająć zaszczytne miejsce w każdym salonie, a odpowiednio zabezpieczony może trafić też do ogrodu.

 

Stolik drewniany dla dziecka

 

Niewielki, ale praktyczny stolik z drewnianym blatem to ten rodzaj mebla, który znajduje zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Najczęściej spotykamy go w salonie, ale przydatny jest także w pokoju dziecięcym, gdzie może służyć dziecku jako miejsce do nauki czy oddawania się swoim artystycznym pasjom. Stoliki drewniane dla dzieci powinny być pozbawione ostrych kantów, które mogą stanowić dla nich zagrożenie, dlatego najlepiej zdecydować się na stolik o bezpiecznym okrągłym kształcie.

 

Jeżeli planujemy kupić stolik drewniany dla dziewczynki, to zdecydujmy się na biały. Pokoik małej damy często urządzony jest z wykorzystaniem delikatnych pastelowych barw, a na ich tle biel prezentuje się doskonale. Stolik drewniany dla dziecka powinien być niższy od tego, który przeznaczony jest do salonu. W dziecięcym pokoju zwykle nie ma zbyt wiele miejsca, dlatego warto zdecydować się na stolik z blatem o niewielkiej średnicy. Dobrym rozwiązaniem w pokoju malucha będzie stolik z półeczką, na której można przechowywać kolorowanki czy zabawki.

 

Stoliki drewniane kawowe – bestsellery w Krolestwomebli.pl

 

Drewno istnieje tak długo, jak nasz świat, a mimo to wciąż ma potencjał, by tworzyć z niego oryginalne i innowacyjne meble. Do najprostszych, ale wciąż darzonych sympatią, zaliczają się z pewnością stoliki z drewnianym blatem. Jakie modele chętnie nabywają nasi klienci?

  • Ława XENA prostokąt – może pełnić rolę stolika ogrodowego drewnianego, który świetnie będzie komponował się z zielenią w ogrodzie. Warto zdecydować się na stabilny model, z metalowymi nogami, który oprze się powiewom wiatru;

  • Ława OLIER OE5 – model polecany np. do sypialni. Drewno wprowadza odrobinę niewymuszonej elegancji i tworzy przytulny klimat.  Stolik nocny drewniany to wybór najlepszy z możliwych. Zapewnij sobie spokojny, zdrowy sen w otoczeniu naturalnych materiałów;

  • Ława LOTTA 110 - stolik drewniany do salonu, przy którym możemy pić kawę albo który może pełnić funkcję mebla pod telewizor. To prostokątny stolik, wyposażony w praktyczną półkę.