Fotele Jajo


W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje foteli jajo – nawet tych zbliżonych modelem do oryginalnego projektu Egg. Oryginalne krzesło Egg zostało zaprojektowane przez duńskiego architekta Arne Jacobsena. Miał on za zadanie stworzyć nie tylko budynek, ale także meble dla nowego hotelu Royal Scandinavian Airlines System (SAS) w Kopenhadze w połowie lat pięćdziesiątych. Jednym z wielu elementów, które powstały w ramach projektu, był jego słynny fotel jajko – lub „gget” w języku duńskim – w 1958 roku. Sprawdź u nas fotele Jajo - ogrodowe, stojące, bujane, wiszące, velvet i takie, które możesz postawić w salonie lub sypialni.

Fotele Jajo stojący i wiszący w sklepie Królewstwomebli.pl

Z biegiem lat fotele jajo przeszły różne zmiany w projektowaniu i modernizacje. W przypadku czegoś, czego celem jest przede wszystkim siedzenie, zadziwiające jest to, jak ludzki umysł może sobie wyobrazić innowacyjne zwroty akcji. W naszym internetowym sklepie z meblami do wyboru masz tysiące opcji krzeseł, a w tym różne modele foteli jajo.

Wiszące fotele jajo to wyjątkowe modele, które zyskują na znaczeniu zarówno jako element dekoracyjny, jaki można znaleźć w pomieszczeniach mieszkalnych, patio, tarasach, jak i basenach. Stworzone w 1959 roku przez Nanna i Jorgena Ditzela wiszące fotele jajo zostały okrzyknięte za swój charakterystyczny rzeźbiarski kształt (który, jak można wywnioskować, wygląda jak jajko).

Fotel Jajo do salonu, sypialni, i innego pokoju - najważniejsze zalety

Być może, dzięki temu stylowemu wzornictwu i przytulnym fotelom jajo, zastanawiasz się nad dołączeniem do grona osób, które posiadają taki mebel. Dokonanie właściwego wyboru może być trudne. Z mnóstwem modeli i rozmiarów, wybór takiego, który nada Twojej przestrzeni szykowny i magiczny wygląd, ma kluczowe znaczenie. Ale nie martw się! Zadzwoń do nas i zapytaj o fotele – pomożemy Ci w zakupie – będziesz mógł ostatecznie zdecydować, który fotel jajowiszący, z podnóżkiem, rattanowy czy inny będzie dla Ciebie najlepsza opcją. Zalety foteli Jajo:

  • fotel ma kształt, który pozwala odciąć się od środowiska,

  • bardzo wygodne i komfortowe modele,

  • opcje wiszące lub bujane pozwalają się jeszcze lepiej zrelaksować,

  • przyjemna wyściółka fotela i głębokie siedzisko.

Rodzaje foteli Jajo – klasyczne, obrotowe, biurowe - w ofercie sklepu Królestwomebli.pl

Zachęcamy do przejrzenia kategorii „Fotele Jajo”. Znajdziesz tutaj różne modele oo tym samym kształcie, a między innymi:

  • fotele Jajo tapicerowane skórą – skórzane lub z eco-skóry,

  • fotele Jajo tapicerowane tkaniną wełnianą,

  • fotele Jajo tapicerowane aksamitem / welurem / z efektem przetarcia.

Wybór kolorów i opcji tapicerki jest duży.

Sklep internetowy z fotelami Jajo poleca bestsellery

W naszym asortymencie znajdziesz wiele foteli jajo. Sprawdź niektóre z modeli, jakie mamy w naszej ofercie:

Zachęcamy do zakupu naszych foteli Jajo w internetowym sklepie Królestwomebli.pl

Zapraszamy do zakupów naszych foteli Jajo w sklepie Królestwomebli.pl. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy ze złożeniem zamówienia, skontaktuj się z naszym sklepem! Zadzwoń do nas lub napisz e-maila. Zapraszamy na zakupy.