Wieszaki


Wieszak na ubrania

 

W ofercie KrolestwoMebli.pl dostępne są różne modele wieszaków stojących. To akcesoria będące świetną alternatywą dla tradycyjnych wieszaków na ścianę, gdyż w porównaniu z nimi wyglądają bardziej elegancko, a do tego zapewniają skuteczniejsze suszenie zawieszanych na nich okryć wierzchnich oraz chronią je przed pognieceniem. Warto też wziąć pod uwagę, że nie każde ubranie posiada zawieszkę umożliwiającą zaczepienie go o zwykły wieszak ścienny, co może prowadzić do kłopotliwych sytuacji zwłaszcza podczas odwiedzin gości, natomiast przy wieszakach mających formę stojącą brak zawieszki nie ma znaczenia.

 

Wieszaki stojące dostępne w KrolestwoMebli.pl to jakościowe produkty. Zostały skonstruowane tak, aby nie niszczyć się zarówno pod wpływem wilgoci, jak i w wyniku obciążenia wieloma ubraniami. Są także odporne na zarysowania. W chwili zakupu dowolnego wieszaka klient otrzymuje na niego 2 lata gwarancji. Wiele modeli wyposażonych jest w kółka, dzięki którym bez wysiłku możemy je przemieszać. Pod wieszakiem znajduje się podstawka, którą można wykorzystać na przechowywanie butów. Materiały, z których wykonany jest wieszak stojący, są łatwe w czyszczeniu, choć należy pamiętać, że chromowane powierzchnie nie mogą być czyszczone za pomocą metalowych czyścików ani innych szorstkich narzędzi, które mogłyby powodować zarysowania. Należy używać do tego ściereczki z mikrofibry.

 

Wieszak do przedpokoju i nie tylko

 

Wieszak stojący to akcesorium przydatne w wielu miejscach. Jeśli tylko pozwala na to metraż przedpokoju, warto go tam postawić, aby umożliwić domownikom i gościom wygodne odwieszanie kurtek po wejściu do domu. Wieszak na kurtki równie dobrze może jednak stanąć w biurze, gdzie będzie przydatny pracownikom i wszelkim osobom, które go odwiedzają. To także niezastąpiony pomocnik w lokalach usługowych, takich jak salon fryzjerski czy kosmetyczny, a także w gabinetach lekarskich.

 

Gdziekolwiek zdecydujemy się umieścić stojący wieszak na ubrania możemy mieć pewność, że będzie on podkreśleniem elegancji i profesjonalizmu. Modele dostępne w naszej ofercie cechują się uniwersalną kolorystyką – kolor czarny i srebrny – która nadaje im gustownego charakteru i sprawia, że wieszak doskonale prezentuje się praktycznie w każdym otoczeniu, nie rzucając się w oczy. To świetny wybór do przestrzeni publicznych, ale także jako nowoczesny wieszak do przedpokoju czy łazienki.

 

Wieszak na ręczniki

 

O ile latem po kąpieli łatwo możemy wysuszyć ręcznik na świeżym powietrzu, o tyle w porze zimowej może być z tym kłopot. W łazience nie zawsze mamy możliwość rozwiesić go tak, aby szybko i dokładnie wysechł, dlatego jeśli tylko mamy wystarczającą ilość miejsca, warto, by i tam znalazł się stojący wieszak na ręczniki. Dzięki niemu łatwo i szybko możemy wysuszyć nawet kilka ręczników naraz, a w razie potrzeby używać go również do suszenia ubrań po praniu. Nie trzeba obawiać się, że w wyniku ciągłego kontaktu z wodą powierzchnia wieszaka ulegnie korozji - oferowane wieszaki do łazienki są doskonale odporne na wilgoć, gdyż zostały wykonane ze stali chromowanej.

 

Jeśli poszukujesz wieszaka na ręczniki papierowe, również znajdziesz go w naszej ofercie. To niewielki uchwyt montowany do ściany, który cechuje się eleganckim wyglądem, pasującym do różnorodnych aranżacji. Sprawdź także jakie inne przydatne akcesoria łazienkowe dostępne są w KrolestwoMebli.pl.

 

Bestsellery w kategorii wieszaków

 

Jeśli masz pytania dotyczące oferty wieszaków stojących, skontaktuj się z nami, aby uzyskać potrzebne informacje. Poniżej prezentujemy listę produktów z tej kategorii, które najczęściej wybierane są przez naszych klientów: